Všci co jinde nejsou:

Probíhající akce:

Dotaz na zboží:

Potřebujete poradit?

Certifikace:

 

Kontakty na nás:

 

HiTECH Electronics s.r.o.
Kaprova 42
Praha 1 110 00

 

Email: info@ComputerMarkt.cz

 

GPS navigace 7" LCD, DVB-T televize, TMC, Multi Média, mapy Evropy (44)

Špionážní a protišpionážní technika, bezpečnostní kamery, rušičky » Auto-moto kamery, černé skříňky a couvací kamery
Elektronika » Auto elektronika » Auto-moto kamery, couvací kamery
Elektronika » Auto elektronika » GPS navigace

Cena s DPH:6480.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Připraveno k odeslání 100 ks
ks

Základní parametry:

Navigace / TV se může pochlubit skvělým 7“ širokoúhlým displejem, který je zásadní pro větší výlety a pokud hledáte přenosnou kombinaci navigace a TV zábavy. Přes svou velikost je GPS/TV překvapivě tenká a na svém místě ji pevně drží speciálně navržená nastavitelná kolébka. Se zabudovaným programovým průvodcem budete mít přehled o programech na všech dostupných kanálech až na týden dopředu, intuitivní menu na dotykovém displeji a dálkové ovládání vás dostanou k vašim oblíbeným pořadům během několika sekund, stejně jako rychle nastavíte hlasitost nebo jas displeje. Dále obsahuje vstup pro auto-moto kameru nebo DVD přehrávač.

GPS / TV je také plnohodnotným mediálním zařízením, na které můžete prohlížet uložená videa a fotografie, a poslouchat své oblíbené MP3 skladby.

Navigaci zajišťuje nejnovější software se zbrusu novým zobrazením TruMap™, informacemi o dopravě a naváděním do jízdních pruhů pro bezpečnější řízení. Širokoúhlý displej GPS / TV se také perfektně hodí pro režim objevování. Vaše cesty dostanou nový rozměr, když 7“ displej využijete pro NavPix™ a cestovní průvodce Wcities, díky nimž je objevování nových míst snadné a zábavné.

GPS / TV lze prostřednictvím PC nebo notebooku připojit k programu v němž je možné plánovat trasu a nahrávat destinace, stejně jako data pro místní vyhledávání, které vám pomůže najít zajímavá místa, restaurace, hotely či obchody, ať už jedete kamkoliv.

Hlavní funkce:

Prehrávač multimédií
GPS / TV Vám umožňuje poslouchat oblíbenou muziku na cestách. Když nepoužíváte navigaci, využijte 7" displej pro sledování svých oblíbených filmů nebo DVB-T TV.

TV modul
S TV modulem si můžete užít stovek lokálních stanic digitální televize a rádia.

Chytřejší a ekologičtější vyhledávání trasy
Funkce Economical Routing, tedy šetrné plánování cesty, GPS / TV hodnotí a omezuje počet křižovatek na zvolené trase, čímž ušetříte na benzínu při zastavování a rozjezdech a zároveň snižuje emise CO2 vašeho auta.

Neriskujte
Díky nainstalovaným informacím o radarech nepřekročíte omezení rychlosti. Pokud překročíte povolenou rychlost nebo se přiblížíte radaru, navigace vás obrazem i slovem varuje a dá vám čas, abyste bezpečně zpomalili. GPS / TV dokáže vyznačit povolenou rychlost na silnici, po níž jedete, čímž vás vede k bezpečnější jízdě.

Vyhněte se zácpám
Vyhněte se zácpám a zpomalené dopravě. Díky zbrusu nové dopravní technologii se s navigací GPS / TV dozvíte aktuální dopravní informace, takže budete vždycky vědět, co vás na silnici před vámi čeká.

Nový přístup k jízdním pruhům a křižovatkám
Díky funkci Lane Guidance budete při zatáčení vždy ve správném jízdním pruhu, což se na stávajících rušných silnicích určitě hodí. Software rovněž nabízí realistický trojrozměrný pohled na křižovatky i s důležitými dopravními značkami, čímž před příjezdem k výjezdu či křižovatce dostanete více času to pochopení, co je před vámi.

DVB-T tuner vestavěný
Extra dlouhý telComputerMarktpický držák
Kompletní mapy celé Evropy od TeleAtlasu (Navigační program NAVMAN)
Tenký a elegatní design
Navigace v jízdních pruzích
Vestavěné RDS-TMC včetně antény
MP3 přehrávač
Video přehrávač
FM transmitter
3D budovy
Vstup pro externí zdroj videa, např. couvací a čelní kameru, DVD přehrávač... 

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 1500,- vč. DPH získáte ZDARMA sportovní hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 3000,- vč DPH je dopravné ZDARMA a dále získáte ZDARMA značkové náramkové hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“
 

Spokojenost zákazníků:
Vaše spokojenost je pro nás prvotní prioritou. Výběru zboží, zabalení zboží a péči o zákazníky věnujeme maximální důležitost. Pokud by i tak nastal jakýkoliv problém s Vašim zbožím nebo s našimi službami, prosím, dejte nám vědět a my uděláme to nejlepší k uvedení věcí do pořádku. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo zájem, prosím neostýchejte se kontaktovat nás na info-czech@ComputerMarkt.cz

Všechno zboží skladem v ČR! Žádné posílání ze zahraničí bez záruky a s dodáním za týdny. Posíláme okamžitě, maximálně druhý den od objednání. ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ.
 

Predaj na Slovensko:

 Informácie o predaji na Slovensko, pozri tu. Je možné zaslať tovar v hotovosti na dobierku alebo si môžete zvoliť platbu vopred na účet do banky na Slovensku. Cena dopravy v tomto prípade je rovnaká ako pre objednávky po Českej republike.

Produkty ve slevě: