Všci co jinde nejsou:

Probíhající akce:

Dotaz na zboží:

Potřebujete poradit?

Certifikace:

 

Kontakty na nás:

 

HiTECH Electronics s.r.o.
Kaprova 42
Praha 1 110 00

 

Email: info@ComputerMarkt.cz

 

Svatební balení Lampionů Štěstí - MINI

Létající a plovoucí Lampiony Štěstí » SADY svatebních a narozeninových lampionů » Svatební balení Lampionů Štěstí

Cena s DPH:290.00 Kč
Doporučená cena:386.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Připraveno k odeslání 100 ks
ks

Svatební sada Lampionů Štěstí

 

2x Látající Srdce pro novomanžele v červené barvě

2x Obří XXL 2,1 metrů velké Lampiony Štěstí pro nejbližší rodinu v červené nebo bílé barvě (dejte do poznámky k nákupu jakou barvu si přejete)

10x Svatební Lampion Štěstí pro svatební hosty v pastelových barvách pro denní nebo v bílé barvě pro noční vypouštění (dejte do poznámky k nákupu jaké si přejete)
 

Svatební balení Lampionů Štěstí je levná a efektivní cesta poskytnout Vašim svatebním hostům a sami sobě velmi unikátní zážitek spojený s Vaším dnem.

Svatební Lampiony Štěstí umožňují napsat svoje přání pro novomanžele přímo na lampion a poslat toto přání do nebe.

Vypouštění Svatebních Lampionů Štěstí udělá z Vaší svatby nezapomenutelný zážitek pro všechny hosty.

Běžná cena setu je 386,- (2x 24,- + 2x 49,- + 10x 24,-), pro svatebčany je zde zvýhodněná cena 299,- vč. DPH ale pouze do konce tohoto měsíce!
 

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 1500,- vč. DPH získáte ZDARMA sportovní hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 3000,- vč DPH je dopravné ZDARMA a dále získáte ZDARMA značkové náramkové hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Spokojenost zákazníků:
Vaše spokojenost je pro nás prvotní prioritou. Výběru zboží, zabalení zboží a péči o zákazníky věnujeme maximální důležitost. Pokud by i tak nastal jakýkoliv problém s Vašim zbožím nebo s našimi službami, prosím, dejte nám vědět a my uděláme to nejlepší k uvedení věcí do pořádku. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo zájem, prosím neostýchejte se kontaktovat nás na info-czech@ComputerMarkt.cz
 

Predaj na Slovensko:

 Informácie o predaji na Slovensko, pozri tu. Je možné zaslať tovar v hotovosti na dobierku alebo si môžete zvoliť platbu vopred na účet do banky na Slovensku. Cena dopravy v tomto prípade je rovnaká ako pre objednávky po Českej republike.

Produkty ve slevě: